Jsme výhradním partnerem Královna.cz a zajišťujeme nejlevnější letenky do celého světa online - infolinka ČR - 810 810 810

Nakupujte s námi nejlevnější letenky do celého světa.

Online. Spolehlivě. Rychle. Za nejlepší ceny!

 

Cestovní pojištění zajišťujeme ve spolupráci s

Allianz pojišťovna, a.s.

V rámci komplexních služeb zajišťujeme také rozsáhlé cestovní pojištění do zahraničí. Pro naše klienty nabízíme pojištění ve spolupráci s pojišťovnou Allianz, které zahrnuje léčebné výlohy, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, pojištění odpovědnosti za škodu a doplňkové asistenční služby. Nespornou výhodou pojištění Allianz je ve srovnání s podmínkami ostatních pojišťoven krytí léčebných výloh do neomezené výše a značně vysoké krytí úrazového pojištění. Součástí je také nepřetržitá asistenční služba.

Pojištění stornovacích poplatků
Jako nadstandardní službu nabízí Allianz také pojištění na storno pobytu. Jste-li nuceni pobyt zrušit a to především z důvodu vážného akutního onemocnění nebo úrazu, které vyžadují upoutání na lůžko nebo hospitalizaci, je možno většinu prostředků (75% nebo 80%) získat díky tomuto pojištění zpět. Cena pojištění je stanovena jako 2,5 % z celkové ceny pobytu včetně dopravy – do pojistného plnění se však nezahrnují zaplacené náklady na veškeré druhy pojištění a poplatky za vízum. Pojištění na storno pobytu není možné přiobjednat dodatečně. Pojištění na storno pobytu nelze zrušit a uhrazená částka je nevratná.